Football results from 25.07.2020

Italy - Serie A
Standings >

16:15
FT Brescia Calcio
1 - 2
 (0 - 0)
Parma

18:30
FT Genoa
0 - 3
 (0 - 1)
Inter Milan

20:45
FT SSC Napoli
2 - 0
 (1 - 0)
US Sassuolo Calcio
Turkey - Super Lig
Standings >

19:00
FT Torku Konyaspor
2 - 3
 (2 - 0)
Alanyaspor

19:00
FT Denizlispor
0 - 1
 (0 - 0)
MKE Ankaragucu

19:00
FT Goztepespor
3 - 1
 (1 - 0)
Sivasspor

19:00
FT Genclerbirligi Ankara
0 - 3
 (0 - 0)
Besiktas JK

19:00
FT Malatya BLD Spor
0 - 1
 (0 - 0)
Gaziantep BLD Spor

19:00
FT Fenerbahce
3 - 1
 (1 - 0)
Caykur Rizespor

19:00
FT Kayserispor
1 - 2
 (0 - 0)
Trabzonspor
Australia - Brisbane Premier League

08:00
FT Bayside
6 - 0
 (3 - 0)
Brisbane Knights

10:00
FT Taringa Rovers
8 - 0
 (3 - 0)
North Star
Australia - A-League
Standings >

08:00
FT Wellington Phoenix
1 - 1
 (0 - 0)
Adelaide United

10:35
FT Melbourne Victory
1 - 2
 (0 - 1)
Western United
Australia - NPL Western Australia

08:00
FT red cardInglewood United
1 - 1
 (0 - 0)
Cockburn City

08:00
FT Armadale
2 - 3
 (1 - 1)
Gwelup Croatia SC

08:00
FT Balcatta
3 - 1
 (1 - 0)
Perth SC

08:00
FT red cardFloreat Athena
4 - 0
 (2 - 0)
Rockingham Cityred card

08:00
FT Perth Glory U21
3 - 1
 (1 - 0)
ECU Joondalup

08:00
FT Sorrento
2 - 1
 (1 - 1)
Bayswater Cityred card
Australia - NPL Queensland

08:00
FT Redlands United
1 - 1
 (1 - 0)
Moreton

08:00
FT red cardCapalaba FC
0 - 4
 (0 - 0)
Brisbane Olympic

09:30
FT Brisbane Strikers
1 - 1
 (1 - 0)
Sunshine Coast
Australia - NPL South Super League

06:30
FT red cardAdelaide U21
0 - 3
 (0 - 0)
Adelaide Comets

06:30
FT Campbelltown City
0 - 1
 (0 - 0)
North Eastern MetroStars

06:30
FT Adelaide Raiders
1 - 0
 (1 - 0)
Adelaide City

06:30
FT Blue Eagles
2 - 0
 (1 - 0)
Para Hills Knights
Austria - 2. Liga
Standings >

16:00
FT FAC Wien
2 - 0
 (2 - 0)
KSV 1919red card

18:00
FT Grazer AK
1 - 3
 (1 - 2)
Vorwärts Steyr
Belarus - Premier League
Standings >

14:30
FT FC Isloch
2 - 0
 (1 - 0)
Dinamo Brest

16:30
FT Belshina
0 - 1
 (0 - 1)
FC Neman Grodno

18:30
FT FC Dinamo Minsk
1 - 0
 (0 - 0)
FK Gorodeya
China - Super League
Standings >

11:15
FT Guangzhou Evergrande
2 - 0
 (1 - 0)
Shanghai Shenhua

13:30
FT Wuhan Zall
2 - 0
 (1 - 0)
Qingdao Huanghai
Croatia - 1. Hnl
Standings >

17:55
FT NK Inter Zapresic
1 - 4
 (0 - 0)
Hajduk Split

20:05
FT HNK Rijeka
4 - 2
 (3 - 0)
NK Istra 1961

20:05
FT NK Osijek
1 - 2
 (0 - 0)
NK Lokomotiva Zagreb
Denmark - 1. Division
Standings >

15:00
FT Viborg FF
0 - 2
 (0 - 2)
Kolding IF

15:00
FT HB Köge
2 - 2
 (0 - 1)
Naestved BK

15:00
FT BK Fremad Amager
4 - 1
 (2 - 1)
Vejle BK

15:00
FT Hvidovre
0 - 0
 (0 - 0)
Roskilde

15:00
FT Vendsyssel FF
0 - 1
 (0 - 1)
Skive IK
England - National League North
Standings >

15:00
FT York City
0 - 2
 (0 - 1)
Altrincham

17:30
FT Boston United
5 - 3
 (2 - 1)
Gateshead
England - National League South
Standings >

15:00
FT red cardHavant & Waterlooville
1 - 2
 (1 - 0)
Dartford

17:30
FT Weymouth
3 - 2
 (2 - 0)
Dorking Wanderers
England - National League
Standings >

14:30
FT Harrogate Town
1 - 0
 (0 - 0)
Boreham Wood

17:00
FT Notts County
2 - 0
 (1 - 0)
Barnet
Estonia - Meistri Liiga

14:00
FT Paide
4 - 2
 (2 - 2)
Tallinna FC Levadia

17:00
FT Trans Narva
2 - 0
 (0 - 0)
TJK Legionred card
Finland - Veikkausliga
Standings >

15:00
FT TPS Turku
1 - 3
 (0 - 1)
FC Lahti

16:30
FT HJK Helsinki
2 - 0
 (1 - 0)
FC Ilves
Finland - Ykkonen
Standings >

14:00
FT KTP
2 - 3
 (1 - 1)
Mikkelin

15:00
FT Kajaani
0 - 2
 (0 - 0)
EIF

15:00
FT MuSa
5 - 1
 (3 - 1)
IF Gnistan

15:00
FT KPV-j
0 - 1
 (0 - 0)
AC Oulu
Georgia - Erovnuli Liga
Standings >

15:00
FT Samtredia
0 - 4
 (0 - 3)
Dinamo Tbilisi

18:00
FT Lokomotivi
1 - 1
 (0 - 0)
Telavi
International - Club Friendlies

09:00
FT Kolin
0 - 4
 (0 - 2)
Sokol Zapy

09:00
FT Bielsko-Biala
3 - 1
 (0 - 0)
GKS Pniowek Pawlowice

09:00
FT SK Kladno
3 - 0
 (1 - 0)
Kraluv Dvur

09:00
FT Paksi
5 - 0
 (2 - 0)
Budaorsi SC

09:00
FT Velke Mezirici
3 - 1
 (1 - 0)
Vysocina Jihlava II

09:15
FT Sigma Olomouc II
7 - 2
 (3 - 0)
Jiskra Rymarov

09:15
FT Neratovice
0 - 0
 (0 - 0)
Loko

09:15
FT Admira Praha
4 - 0
 (2 - 0)
Meteor Praha

09:30
FT Partizan Bardejov
5 - 2
 (4 - 0)
Tatran Presov

09:30
FT Sumperk
1 - 0
 (0 - 0)
Usti N Orlici

09:30
FT Hostoun
1 - 2
 (0 - 2)
Cesky Brod

09:30
FT US Creteil
1 - 1
 (1 - 1)
Poissy

09:30
FT TJ Valasske Mezirici
5 - 3
 (3 - 2)
Nove Sady
09:30 FT Donaufeld
2 - 2
 (1 - 0)
SK Rapid Vienna

09:30
FT FK Senica
2 - 0
 (1 - 0)
Malacky

09:30
FT ZP Sport Podbrezova
2 - 0
 (1 - 0)
MFK Ruzomberok

09:30
FT Bohumin
4 - 2
 ( - )
Bilovec

09:30
FT Galanta
3 - 2
 ( - )
Ivanka pri Dunaji

09:45
FT Seraing
0 - 0
 (0 - 0)
Yellow Red KV Mechelen

10:00
FT Brzeg
1 - 1
 (1 - 1)
Polonia Bytom

10:00
FT Mezokovesd Zsory
2 - 1
 (1 - 0)
DEAC

10:00
FT Puskas Akademia
0 - 1
 (0 - 0)
Soroksar

10:00
FT Slovan Rosice
1 - 2
 (1 - 1)
Zbrojovka Brno II

10:00
FT Hutnik Krakow
3 - 3
 (0 - 2)
Ostrowiec Swietokrzyski

10:00
FT Torpedo Moskva
1 - 1
 (0 - 0)
Dinamo Bryansk

10:00
FT Gyongyos
6 - 1
 ( - )
Godollo

10:00
FT Thalwil
3 - 0
 ( - )
Zug

10:00
FT MFK Skalica
0 - 1
 (0 - 1)
Slovan Bratislava

10:00
FT Optik Rathenow
3 - 0
 (2 - 0)
TSG Neustrelitz

10:00
FT Gyori ETO
1 - 3
 (0 - 2)
Zalaegerszegi TE

10:00
FT Wisla Pulawy
3 - 0
 (3 - 0)
KFS Stal Krasnik
11:00 FT Swinoujscie
2 - 2
 (2 - 2)
Gwardia Koszalin

11:30
FT Paksi
4 - 1
 (2 - 0)
Pecsi MFC

12:00
FT Honved II
2 - 2
 (1 - 1)
Kaposvari Rakoczi

12:00
FT AZ Alkmaar
0 - 1
 (0 - 1)
KRC Genk

12:00
FT Hannover 96 II
2 - 0
 ( - )
Tundern

12:00
FT Admira Praha
0 - 0
 (0 - 0)
Louny

12:00
FT VfR Mannheim
0 - 3
 (0 - 1)
TSG Hoffenheim II

12:30
FT FSV Union Fuerstenwalde
0 - 1
 (0 - 1)
Teutonia Ottensen

13:00
FT Vrchovina
2 - 3
 (1 - 2)
SK Vysoke Myto

13:00
FT Ludogorets Razgrad
0 - 0
 (0 - 0)
PFC Montana 1921

13:00
FT 1.FC Frankfurt
1 - 6
 (1 - 2)
Energie Cottbus
13:00 FT FSV Frankfurt
1 - 0
 (0 - 0)
Viktoria Aschaffenburg

13:00
FT De Graafschap
3 - 1
 (1 - 1)
Helmond Sport

13:00
FT Rot Weiss Erfurt
3 - 3
 (2 - 0)
Hessen Kassel

13:00
FT Fortuna Sittard
2 - 1
 (1 - 0)
Dordrecht

13:00
FT PFC Slavia Sofia
1 - 4
 (1 - 1)
Arda

13:00
FT TSV Alemannia Aachen
0 - 0
 (0 - 0)
TSV Steinbach
13:00 FT Wermelskirchen
0 - 2
 (0 - 1)
Wuppertaler SV

13:00
FT RSV Eintracht
2 - 1
 (0 - 0)
Babelsberg

13:00
FT Hassia Bingen
0 - 5
 ( - )
1. FSV Mainz 05 II

13:00
FT FK Backa BP
1 - 3
 (1 - 1)
Indija

13:30
FT Lisse
0 - 3
 (0 - 2)
AFC

13:30
FT Viktoria Plzen II
3 - 3
 (2 - 1)
Greuther Fürth II

13:30
FT Frechen
0 - 2
 (0 - 1)
Fortuna Köln

13:30
FT Sparta Nijkerk
1 - 2
 (1 - 2)
Noordwijk

14:00
FT Akademija Pandev
0 - 0
 (0 - 0)
FK Kozuv Gevgelija

14:00
FT Schwarz-Weiß Essen
1 - 1
 (1 - 0)
Holzwickeder SC
14:00 FT Sinsen
2 - 2
 (1 - 2)
SV Westfalia Rhynern

14:00
FT Ross County
2 - 2
 (0 - 1)
Livingston

14:00
FT VVSB
2 - 2
 (2 - 0)
Rijnsburgse Boys

14:00
FT Schwerin
0 - 2
 ( - )
Eintracht Norderstedt
14:00 FT Torpedo Moskva
1 - 0
 (1 - 0)
Znamya Noginsk

14:00
FT Den Bosch
5 - 0
 (3 - 0)
De Treffers
14:00 FT Motherwell
2 - 2
 (1 - 1)
Hamilton

14:00
FT MSK Deinze
4 - 0
 (2 - 0)
Cercle Brugge

15:00
FT Ohrid
1 - 2
 (1 - 2)
Rabotnicki

15:00
FT KV Oostende
1 - 2
 (1 - 1)
Union Saint-Gilloise

15:00
FT Pohronie
1 - 1
 (0 - 1)
FC Spartak Trnava
15:00 FT Krasnodar-2
1 - 2
 (1 - 0)
FK Yenisey Krasnoyarsk

15:00
FT RSC Anderlecht
0 - 0
 (0 - 0)
Nantes

15:00
FT DAC 1904 Dunajska Streda
2 - 1
 (2 - 0)
Olympique Marseille

15:00
FT FK Senica
3 - 2
 (1 - 2)
Blansko
15:00 FT Zlatibor Cajetina
2 - 2
 (0 - 1)
Sremska Mitrovica

15:00
FT Salyut-Belgorod
0 - 0
 (0 - 0)
FC Avangard Kursk

15:00
FT SV Zulte Waregem
2 - 3
 (1 - 1)
St. Truidense VV
15:30 FT SKVO
0 - 0
 (0 - 0)
Tuapse

15:30
FT Doxa Katokopias
2 - 0
 (1 - 0)
Karmiotissa

16:00
FT Bruntal
0 - 10
 (0 - 2)
Unicov

16:00
FT Telstar
0 - 0
 (0 - 0)
ADO Den Haag

16:00
FT SK Bischofshofen
1 - 3
 (0 - 3)
Kufstein

16:00
FT Ethnikos Achnas
0 - 2
 (0 - 2)
Omonia Nicosia
16:00 FT Wiener Sport-Club
2 - 0
 (0 - 0)
Sturm Graz

16:00
FT Anorthosis Famagusta
0 - 1
 (0 - 1)
AEK Larnaca

16:00
FT FK Pelister Bitola
0 - 0
 (0 - 0)
FK Renova

16:00
FT Pinzgau Saalfelden
1 - 0
 (1 - 0)
Kitzbühel

16:00
FT US Granville
1 - 1
 (0 - 0)
Saint-Malo

16:00
FT Kit Go Pehchevo
0 - 2
 (0 - 1)
Plackovica

16:00
FT Komarno
3 - 2
 (0 - 1)
SK Sered

16:00
FT Rouen
3 - 0
 (1 - 0)
Oissel

16:00
FT Rohoznik
2 - 1
 (0 - 0)
Spartak Myjava
16:00 FT Katovice
0 - 0
 ( - )
Pisek

16:20
FT Velvary
2 - 3
 (0 - 3)
Slavia Praha II

16:30
FT Makedonija GjP
1 - 0
 (1 - 0)
Vardari Forino

16:30
FT Etar 1924 Veliko Tarnovo
3 - 1
 (2 - 1)
Liteks Lovech

16:30
FT Tsarsko Selo
2 - 0
 (2 - 0)
Sportist Svoge

16:30
FT FK Sileks Kratovo
2 - 0
 ( - )
Borec
16:30 FT Sloga Vinica
2 - 2
 (0 - 2)
Rosoman 83

16:30
FT Debreceni VSC
1 - 1
 (1 - 1)
Varda SE

17:00
FT FC Vion Zlate Moravce
1 - 4
 (1 - 2)
1. FC Slovacko

17:00
FT Szeged 2011
0 - 2
 (0 - 1)
Ujpest

17:00
FT Gerasdorf Stammersdorf
1 - 1
 (1 - 0)
Wiener Viktoria

17:00
FT Apollon Limassol FC
2 - 1
 (1 - 1)
AEL Limassol

17:00
FT Beerschot VA
0 - 0
 (0 - 0)
KV Kortrijk

17:00
FT SCO Angers
1 - 1
 (0 - 0)
FC Girondins Bordeaux

17:00
FT Diosgyori VTK
1 - 1
 (0 - 0)
FC Kosice

17:00
FT Standard Lüttich
1 - 2
 (1 - 1)
OGC Nice

17:00
FT FK Radnik Surdulica
2 - 0
 ( - )
IMT Novi Beograd
17:00 FT Wels
1 - 3
 (1 - 2)
St. Martin im Muhlreis

17:00
FT Zilina II
2 - 2
 (0 - 2)
AS Trencin

17:00
FT Metalac GM
1 - 1
 (1 - 0)
Novi Pazar

17:00
FT Koper
1 - 2
 (1 - 1)
MTK Budapest FC
17:00 FT Breitenau
1 - 2
 (1 - 0)
Traiskirchen FCM

17:00
FT Radomlje
0 - 4
 (0 - 2)
Budafoki

17:00
FT AJ Auxerre
2 - 1
 (1 - 0)
Red Star 93

17:00
FT Club Brugge
2 - 0
 (1 - 0)
Lille OSC

17:00
FT Apoel Nicosia FC
3 - 0
 (0 - 0)
Ermis

17:00
FT FC Spartak Trnava
2 - 0
 (2 - 0)
FK Poprad

17:00
FT Le Mans
0 - 2
 (0 - 1)
St-Pryve St-Hilaire

17:00
FT Nea Salamis
4 - 2
 (3 - 0)
Omonoia Psevda

17:00
FT Clermont Foot
0 - 0
 (0 - 0)
ES Troyes AC

17:00
FT SV Wals-Grunau
1 - 4
 (1 - 1)
Union Gurten

17:15
FT Glasgow Rangers
2 - 0
 (0 - 0)
Coventry City

17:30
FT Stade Briochin
0 - 1
 (0 - 1)
Stade Brestois 29

17:30
FT Differdange FC 03
0 - 3
 (0 - 1)
AS Nancy Lorraine
17:30 FT HNK Sibenik
3 - 1
 (2 - 0)
Hrvace
17:30 FT NK Krsko
1 - 2
 (1 - 1)
NK Krka

17:30
FT Beroe Stara Zagora
4 - 0
 (2 - 0)
CSKA 1948 Sofia

18:00
FT Budapest Honved FC
4 - 2
 (2 - 0)
MSK Zilina

18:00
FT Leuven
3 - 0
 (2 - 0)
Yellow Red KV Mechelen

18:00
FT Dessel Sport
1 - 4
 (1 - 1)
KVC Westerlo
18:00 FT Solin
0 - 2
 ( - )
Dugopolje
18:00 FT Wolkersdorf
3 - 1
 (2 - 0)
Gersthofer SV
18:00 FT Spratzern
1 - 1
 (1 - 0)
Stadlau

18:00
FT Szombathelyi Haladas
0 - 0
 (0 - 0)
Fehervar FC

18:00
FT Crvena Zvezda
2 - 1
 (2 - 0)
Napredak
19:30 FT Goias Go
5 - 1
 (3 - 0)
Brasiliense

21:00
FT Fluminense RJ
1 - 0
 (0 - 0)
Botafogo RJ
00:00 FT Managua
0 - 2
 (0 - 2)
Walter Ferretti
Japan - J-League Division 2
Standings >

10:00
FT Tokyo Verdy
0 - 0
 (0 - 0)
Montedio Yamagata

10:00
FT Niigata Albirex
1 - 0
 (0 - 0)
Mito Hollyhock

10:00
FT Ventforet Kofu
2 - 1
 (0 - 0)
JEF United Chiba

11:00
FT Giravanz Kitakyushu
2 - 0
 (1 - 0)
Renofa Yamaguchi

11:00
FT Omiya Ardija
1 - 0
 (0 - 0)
Matsumoto Yamaga FC

11:00
FT Jubilo Iwata
0 - 2
 (0 - 2)
Tokushima Vortis

11:00
FT Avispa Fukuoka
1 - 0
 (1 - 0)
Fagiano Okayama

11:00
FT V-Varen Nagasaki
1 - 0
 (1 - 0)
Kyoto Sanga FC

11:00
FT Ehime
1 - 1
 (1 - 0)
Ryukyu
Korea - K-League
Standings >

11:00
FT Seongnam FC
0 - 0
 (0 - 0)
Gangwon FC

11:00
FT Sangju Sangmu Phoenix
1 - 5
 (1 - 3)
Ulsan Horang-i

12:00
FT Gwangju FC
0 - 1
 (0 - 0)
Suwon Samsung Blue Wings
Korea - K League Challenge

11:00
FT FC Anyang
0 - 2
 (0 - 0)
Suwon City FC

11:00
FT Seoul E-Land
1 - 2
 (1 - 2)
Asan Mugunghwa

12:00
FT Bucheon FC
0 - 0
 (0 - 0)
Ansan Greeners
Latvia - Virsliga

16:00
FT FK Ventspils
3 - 2
 (3 - 0)
Rigas Futbola Skolared card

18:00
FT Valmiera
0 - 1
 (0 - 0)
Riga FC
Mexico - Liga Mx
Standings >

01:00
FT CD Guadalajara
0 - 0
 (0 - 0)
Club Leon

03:00
FT Club Tijuana
3 - 1
 (1 - 1)
Atlas de Guadalajarared card

03:00
FT Cruz Azul
2 - 0
 (1 - 0)
Santos Lagunared card
Moldova - Divizia Nationala

16:00
FT Dacia-Buiucani
4 - 0
 (2 - 0)
Codru

18:30
FT Speranta Crihana Veche
1 - 4
 (1 - 2)
Petrocub
Norway - Tippeligaen
Standings >

17:00
FT Odds BK
3 - 2
 (2 - 2)
Aalesunds FK

19:30
FT SK Brann
1 - 1
 (0 - 0)
Kristiansund BK
Paraguay - Primera Division
Standings >

21:00
FT Sportivo San Lorenzo
1 - 2
 (1 - 1)
Club Libertad Asuncion

23:30
FT red cardRiver Plate
0 - 2
 (0 - 1)
Cerro Portenored card
Poland - 1. Liga
Standings >

16:40
FT FKS Stal Mielec
4 - 1
 (0 - 1)
Chojnice

16:40
FT Aspn Miedz Legnica
1 - 1
 (1 - 0)
Jastrzebie

16:40
FT Podbeskidzie Bielsko Biala
0 - 1
 (0 - 0)
Chrobry Glogow

16:40
FT KS Warta Poznan
1 - 2
 (1 - 0)
OKS Stomil Olsztyn

16:40
FT GKS Tychy 71
1 - 0
 (1 - 0)
GKS Belchatow

16:40
FT Termalica B-B Nieciecza
1 - 0
 (0 - 0)
OKS Odra Opole

16:40
FT Olimpia Grudziadz
0 - 0
 (0 - 0)
MKS Sandecja Nowy Sacz

16:40
FT Wigry Suwalki
0 - 2
 (0 - 0)
Zaglebie Sosnowiec SAred card

16:40
FT MKS Puszcza Niepolomice
4 - 0
 (1 - 0)
Radomiak Radom
Portugal - Liga Z. Sagres
Standings >

19:00
FT Boavista
0 - 2
 (0 - 1)
Rio Ave

19:00
FT CS Maritimo
3 - 3
 (1 - 1)
Famalicaored card

21:15
FT Benfica
2 - 1
 (1 - 0)
Sporting CP

21:15
FT Sporting Braga
2 - 1
 (0 - 1)
Porto
Romania - Divizia A
Standings >

16:00
FT FC Viitorul Constanta
4 - 1
 (1 - 0)
Chindia Targoviste

19:00
FT CS GAZ Metan Medias
0 - 1
 (0 - 1)
Steaua Bucuresti
Russia - Cup

15:00
FT Zenit St. Petersburg
1 - 0
 (0 - 0)
Khimki
Sweden - Superettan
Standings >

12:00
FT Umea
3 - 1
 (0 - 0)
Ljungskile

14:00
FT Vasteras SK
1 - 2
 (1 - 2)
Norrby IF

14:00
FT red cardÖsters IF
1 - 1
 (1 - 0)
GIF Sundsvall

16:30
FT Trelleborgs FF
4 - 1
 (4 - 1)
Dalkurd FFred card

16:30
FT Halmstads BK
2 - 3
 (0 - 2)
Akropolis

16:30
FT Jönköpings Södra
2 - 0
 (1 - 0)
Brage
Switzerland - Swiss Super League
Standings >

17:15
FT FC Sion
1 - 1
 (0 - 0)
FC Thun

19:30
FT red cardFC Zürich
1 - 3
 (1 - 1)
FC St. Gallen
Switzerland - Challenge League
Standings >

17:15
FT Chiasso
1 - 2
 (0 - 2)
Vaduz
USA - USL Pro

00:00
FT Hartford Athletic
3 - 2
 (2 - 2)
Bethlehem
00:30 FT Birmingham
1 - 1
 (1 - 0)
Tampa Bay Rowdies

01:00
FT Louisville City
1 - 0
 (0 - 0)
Swope Park

01:30
FT Memphis
2 - 2
 (1 - 0)
Charlotte Independence

02:00
FT San Antonio
1 - 0
 (0 - 0)
Rio Grande

03:00
FT San Diego Loyal
2 - 1
 (1 - 1)
Las Vegas Lights

03:00
FT Los Angeles Blues
1 - 0
 (1 - 0)
Phoenix Risingred card

03:00
FT LA Galaxy 2
1 - 0
 (0 - 0)
Sacramento Republic FC
USA - Major League Soccer
Standings >

01:00
FT Orlando City
1 - 0
 (0 - 0)
Montreal Impact
Vietnam - First Division

09:30
FT Dong Thap
1 - 3
 (0 - 2)
An Giang

11:00
FT Khanh Hoa
0 - 1
 (0 - 1)
Ba Ria Vung Tau

11:00
FT Pho Hien
2 - 2
 (0 - 1)
Hue