Football results from 24.07.2021

Argentina - Primera Division
Standings >

17:30
FT red cardColon Santa Fe
1 - 4
 (1 - 1)
Lanus

19:45
FT San Lorenzo
1 - 0
 (1 - 0)
Central Cordoba SdEred card

22:00
FT Racing Club
0 - 0
 (0 - 0)
Gimnasia La Plata

00:15
FT Banfield
0 - 0
 (0 - 0)
Boca Juniors
Argentina - Primera B - Nacional

19:00
FT Estudiantes Caseros
1 - 2
 (1 - 0)
Almirante Brown

19:00
FT Gimnasia Jujuy
1 - 0
 (1 - 0)
Deportivo Santamarina

19:00
FT Guillermo Brown
0 - 3
 (0 - 1)
Brown de Adrogue

19:10
FT Ferro Carril Oeste
1 - 1
 (1 - 0)
CA Güemes

19:30
FT Barracas Central
3 - 2
 (2 - 2)
San Telmo

19:30
FT red cardAlvarado
0 - 2
 (0 - 0)
San Martin Tucuman

19:30
FT red cardAtletico Rafaela
0 - 2
 (0 - 0)
San Martin San Juan

19:30
FT Independiente Rivadavia
1 - 1
 (1 - 1)
Villa Dalmine
Austria - tipico Bundesliga
Standings >

16:00
FT Rapid Wien
0 - 2
 (0 - 1)
Hartberg

16:00
FT WSG Tirol
1 - 1
 (0 - 0)
Admira

16:00
FT Rheindorf Altach
0 - 1
 (0 - 1)
LASK Linz
Austria - Erste Liga
Standings >

19:00
FT Blau-Weiß Linz
2 - 1
 (1 - 0)
Dornbirn
Belarus - Premier League
Standings >

16:00
FT Neman Grodno
1 - 0
 (0 - 0)
Slutsk

18:45
FT Dinamo Minsk
3 - 1
 (1 - 0)
Vitebsk
Belgium - Pro League
Standings >

15:15
FT OH Leuven
1 - 1
 (1 - 1)
Zulte Waregemred card

17:30
FT Kortrijk
2 - 0
 (1 - 0)
RFC Seraing

19:45
FT KV Oostende
0 - 3
 (0 - 1)
Sporting Charleroi
Bolivia - Primera Division
Standings >

20:00
FT Always Ready
2 - 1
 (0 - 1)
Real Potosi

23:15
FT Nacional Potosi
0 - 0
 (0 - 0)
Real Tomayapored card
Bosnia - Premijer Liga
Standings >

18:00
FT Radnik Bijeljina
1 - 2
 (0 - 0)
Sloboda Tuzla

20:00
FT FK Tuzla City
2 - 1
 (0 - 0)
Zeljeznicar
Brazil - Serie A
Standings >

21:00
FT Gremio
1 - 1
 (1 - 1)
America Mineiro

23:00
FT Palmeiras
1 - 0
 (0 - 0)
Fluminense
Brazil - Serie B
Standings >

20:30
FT Confianca
0 - 1
 (0 - 1)
Botafogored card

20:30
FT Vila Nova
0 - 0
 (0 - 0)
Cruzeiro

23:30
FT Nautico
1 - 1
 (1 - 0)
Brusque

01:00
FT CSA
2 - 1
 (0 - 0)
Vitoria

01:00
FT Vasco da Gama
4 - 1
 (2 - 0)
Guarani SP
Bulgaria - A PFG
Standings >

16:45
FT Botev Plovdiv
2 - 1
 (2 - 0)
OFK Pirin

19:00
FT Levski Sofia
1 - 2
 (1 - 1)
Slavia Sofia
Bulgaria - B PFG
Standings >

17:00
FT Sozopol
3 - 0
 (2 - 0)
Dobrudzha 1919
Chile - Primera Division
Standings >

20:00
FT Nublense
0 - 0
 (0 - 0)
Antofagasta

22:30
FT Melipilla
3 - 3
 (0 - 3)
Union La Calera

01:00
FT red cardColo Colo
1 - 1
 (0 - 0)
Audax Italianored card
China - Super League
Standings >

11:00
FT Shandong Luneng
3 - 1
 (2 - 0)
Chongqing Dangdai Lifan

11:00
FT Shenzhen
0 - 0
 (0 - 0)
Henan Jianye

13:00
FT Guangzhou City
3 - 3
 (2 - 2)
Guangzhou FC

13:00
FT Cangzhou Mighty Lions
2 - 0
 (2 - 0)
Qingdao FC
Colombia - Primera A
Standings >

21:30
FT Rionegro Aguilas
1 - 3
 (0 - 2)
America de Cali

23:40
FT Jaguares de Cordoba
1 - 1
 (1 - 0)
Once Caldas

02:00
FT Atletico Nacional
1 - 0
 (1 - 0)
Deportes Tolima
Croatia - 1. Hnl
Standings >

17:55
FT Slaven Koprivnica
1 - 2
 (0 - 1)
Lokomotiva Zagreb

20:00
FT Gorica
3 - 1
 (1 - 0)
Sibenik
Czech Republic - Gambrinus Liga
Standings >

15:00
FT Hradec Kralove
1 - 1
 (1 - 0)
Bohemians 1905

15:00
FT Jablonec
1 - 0
 (0 - 0)
Banik Ostrava

15:00
FT Pardubice
2 - 2
 (0 - 1)
Karvina

18:00
FT Sparta Praha
3 - 2
 (1 - 1)
Sigma Olomouc
Czech Republic - 2.Liga
Standings >

09:15
FT Trinec
2 - 3
 (0 - 1)
Usti nad Labem

09:15
FT Chrudim
0 - 1
 (0 - 0)
Sparta Praha IIred card

16:00
FT Dukla Praha
2 - 1
 (2 - 0)
Vyskov

16:00
FT red cardOpava
3 - 3
 (1 - 2)
Vlasim

16:00
FT Prostejov
1 - 3
 (0 - 2)
Pribram

16:00
FT Lisen
3 - 2
 (0 - 2)
Viktoria Zizkovred card
Denmark - 1. Division
Standings >

14:00
FT red cardHvidovre
1 - 1
 (0 - 0)
Jammerbugt
Denmark - Superliga
Standings >

17:00
FT AaB Aalborg
0 - 1
 (0 - 1)
Midtjylland
Ecuador - Campeonato Serie A
Standings >

21:00
FT Olmedo
0 - 3
 (0 - 2)
Universidad Catolica

23:30
FT Macara
0 - 2
 (0 - 1)
Guayaquil City

02:00
FT Deportivo Cuenca
0 - 1
 (0 - 0)
Emelec
Finland - Veikkausliga
Standings >

15:00
FT Seinajoen JK
3 - 2
 (1 - 0)
Oulu

15:00
FT HJK Helsinki
2 - 0
 (2 - 0)
Haka
Finland - Ykkonen
Standings >

14:00
FT Jaro
0 - 2
 (0 - 1)
TPS Turku

14:00
FT PK-35
1 - 3
 (1 - 3)
RoPS

15:00
FT KPV
1 - 2
 (0 - 1)
VPS Vaasa

15:00
FT JIPPO
2 - 0
 (1 - 0)
EIF Ekenas

15:00
FT MuSa
2 - 4
 (1 - 1)
Gnistan
Germany - 2. Bundesliga
Standings >

12:30
FT Heidenheim
0 - 0
 (0 - 0)
Paderborn

12:30
FT Hansa Rostock
1 - 3
 (0 - 2)
Karlsruher SC

12:30
FT Dynamo Dresden
3 - 0
 (1 - 0)
Ingolstadt

12:30
FT Darmstadt 98
0 - 2
 (0 - 1)
Jahn Regensburg

19:30
FT Werder Bremen
1 - 1
 (0 - 0)
Hannover 96
Germany - 3. Liga
Standings >

13:00
FT Hallescher FC
3 - 1
 (3 - 1)
Meppen

13:00
FT Zwickau
1 - 2
 (1 - 1)
Borussia Dortmund IIred card

13:00
FT Kaiserslautern
0 - 0
 (0 - 0)
Eintracht Braunschweig

13:00
FT Havelse
0 - 1
 (0 - 1)
Saarbrücken

13:00
FT 1860 München
1 - 0
 (1 - 0)
Würzburger Kickers

13:00
FT Waldhof Mannheim
0 - 2
 (0 - 2)
Magdeburg
Germany - Regionalliga Bayern
Standings >

13:00
FT Schweinfurt
5 - 1
 ()
Rain / Lech

16:00
FT Pipinsried
3 - 1
 (2 - 0)
Augsburg IIred card

16:00
FT Eichstätt
1 - 1
 (0 - 1)
Illertissen
Germany - Regionalliga Nordost
Standings >

11:00
FT Berlin AK 07
1 - 0
 (1 - 0)
Carl Zeiss Jena

12:00
FT Union Fürstenwalde
4 - 2
 ()
Auerbach

12:00
FT Altglienicke
1 - 1
 (0 - 0)
FSV Optik Rathenow

15:00
FT Lokomotive Leipzig
1 - 4
 (1 - 1)
BFC Dynamo
International - Club Friendlies

09:00
FT Astra Giurgiu
4 - 1
 (2 - 0)
Blejoi Vispesti

09:00
FT Espanyol
0 - 2
 (0 - 0)
Rayo Vallecano

09:00
FT CSA Steaua Bucuresti
3 - 0
 (2 - 0)
Unirea Constanta

09:00
FT Bucovina Radauti
1 - 4
 (0 - 1)
CSM Iasi

09:00
FT Tychy 71
5 - 2
 (3 - 1)
Jastrzebie

10:00
FT Nantes
3 - 1
 (2 - 1)
Brest

10:30
FT Athletic Bilbao
0 - 1
 (0 - 0)
Mirandes

11:00
FT Hillerod
1 - 1
 (0 - 1)
Frem

11:00
FT FC Den Bosch
1 - 2
 (0 - 0)
MVV Maastricht

11:00
FT Bronshoj
0 - 4
 (0 - 1)
Roskilde

12:00
FT Hull City
1 - 2
 (0 - 1)
Mansfield Town

12:00
FT Willem II
4 - 1
 (1 - 0)
Lierse Kempenzonen

12:00
FT Heracles Almelo
0 - 1
 (0 - 1)
NEC Nijmegen

12:00
FT Reims
1 - 2
 (1 - 1)
Lens

13:00
FT Grimsby Town
0 - 1
 (0 - 0)
Rotherham United

13:00
FT Bedford Town
2 - 2
 (1 - 1)
Wealdstone

13:00
FT ASC Dortmund
0 - 3
 (0 - 2)
Rot-Weiß Oberhausen

13:00
FT Bradford City
0 - 0
 (0 - 0)
Blackburn Rovers

13:00
FT St. Johnstone
0 - 0
 (0 - 0)
Fleetwood Town

13:00
FT Wuppertaler SV
1 - 0
 (1 - 0)
Germania Ratingen

13:00
FT Oldham Athletic
0 - 2
 (0 - 0)
Burnley

13:00
FT Leamington
0 - 0
 (0 - 0)
Forest Green Rovers

13:00
FT Jong Utrecht
2 - 2
 (0 - 0)
Go Ahead Eagles

13:00
FT Hoffenheim
2 - 2
 (1 - 2)
Greuther Fürth

13:30
FT PEC Zwolle
2 - 1
 (1 - 0)
SC Cambuur

13:30
FT Kickers Offenbach
5 - 1
 (2 - 0)
Bergisch Gladbach

13:30
FT Bristol City
3 - 1
 (1 - 0)
Milton Keynes Dons

14:00
FT Reading
1 - 1
 (1 - 0)
Charlton Athletic

14:00
FT Schwarz-Weiß Rehden
0 - 2
 (0 - 0)
Preußen Münster

14:30
FT Borussia Mönchengladbach
1 - 0
 (0 - 0)
Metz

15:00
FT Stoke City
2 - 0
 (1 - 0)
Aston Villared card

15:00
FT Salford City
2 - 1
 (1 - 0)
Derby County

15:00
FT Accrington Stanley
1 - 1
 (0 - 0)
Preston North End

15:00
FT Crewe Alexandra
2 - 2
 (0 - 1)
Nottingham Forest

15:00
FT Celtic
2 - 6
 (1 - 3)
West Ham United

15:00
FT Harrogate Town
0 - 4
 (0 - 3)
Sunderland

15:00
FT Colchester United
0 - 2
 (0 - 1)
Gillingham

15:00
FT Carlisle United
0 - 1
 (0 - 1)
Blackpool

15:00
FT Burton Albion
0 - 0
 (0 - 0)
Leicester City

15:00
FT Stalybridge Celtic
1 - 2
 (1 - 1)
Curzon Ashton

15:00
FT Dartford
1 - 0
 (1 - 0)
AFC Wimbledon

15:00
FT Fylde
0 - 1
 (0 - 1)
Rochdale

15:00
FT Ipswich Town
0 - 1
 (0 - 0)
Crystal Palace

15:00
FT Stratford Town
1 - 0
 (0 - 0)
Yeovil Town

15:00
FT Borussia Dortmund
0 - 2
 (0 - 0)
Athletic Bilbao

15:00
FT Queens Park Rangers
4 - 2
 (1 - 1)
Manchester United

15:00
FT Watford
0 - 0
 (0 - 0)
West Bromwich Albion

15:00
FT Hyde United
4 - 4
 (2 - 3)
Bradford Park Avenue

15:00
FT Cheltenham Town
2 - 0
 (1 - 0)
Coventry City

15:00
FT Luton Town
1 - 1
 (1 - 1)
Portsmouth

15:00
FT Nice
0 - 2
 (0 - 1)
Union Berlin

15:00
FT Warrington Town
0 - 1
 (0 - 1)
Tranmere Rovers

15:00
FT Poole Town
0 - 2
 (0 - 0)
Torquay United

15:00
FT AFC Telford United
0 - 1
 (0 - 0)
Notts County

15:00
FT Cardiff City
2 - 2
 (1 - 1)
Exeter City

15:00
FT Barrow
0 - 1
 (0 - 1)
Bolton Wanderers

15:00
FT Banbury United
1 - 1
 (1 - 1)
Solihull Moors

15:00
FT Maidenhead United
1 - 2
 (0 - 1)
Leyton Orient

15:00
FT Vicenza
0 - 3
 (0 - 1)
Cagliari Calcio

15:00
FT West Didsbury & Chorlton
0 - 2
 (0 - 1)
Altrincham

15:00
FT Tavistock
0 - 0
 (0 - 0)
Plymouth Argyle

15:00
FT Weymouth
1 - 0
 (0 - 0)
Swindon Town

15:00
FT Northampton Town
3 - 2
 (2 - 2)
Birmingham City

15:00
FT Bath City
3 - 3
 (2 - 0)
Gloucester City

15:30
FT Bayern München
2 - 2
 (1 - 1)
Ajax

15:30
FT Bologna
1 - 0
 (0 - 0)
FeralpiSalo

15:30
FT Scunthorpe United
0 - 1
 (0 - 0)
Hull City

16:00
FT Eintracht Frankfurt
2 - 3
 (2 - 1)
Strasbourg

16:00
FT Rapperswil-Jona
0 - 2
 (0 - 1)
YF Juventus

16:00
FT Pisa
1 - 1
 (1 - 0)
Cremonese

16:00
FT Perugia
6 - 0
 (3 - 0)
Montevarchi Calcio

16:00
FT AC Milan
5 - 0
 (5 - 0)
Modena

16:00
FT 1. FC Köln
2 - 1
 (2 - 1)
Elversberg

16:30
FT Hellas Verona
0 - 0
 (0 - 0)
Virtus Verona

16:30
FT Brescia
1 - 2
 (1 - 2)
Renate

16:30
FT Napoli
1 - 0
 (1 - 0)
Pro Vercelli

17:00
FT Saint-Etienne
2 - 3
 (1 - 1)
Clermont

17:00
FT Vitesse Arnhem
0 - 1
 (0 - 0)
Lommel United

17:00
FT Lorient
1 - 1
 (0 - 0)
Bordeaux

17:00
FT Trabzonspor
0 - 0
 (0 - 0)
Istanbul Basaksehir

17:00
FT Juventus
3 - 1
 (2 - 1)
Cesena

17:00
FT Levante
3 - 1
 (3 - 0)
Rennes

17:00
FT FC Utrecht
6 - 2
 (3 - 1)
Volos NFC

17:30
FT Rangers
0 - 0
 (0 - 0)
Brighton & Hove Albion

18:00
FT Zalaegerszegi TE
0 - 0
 (0 - 0)
AEK Larnaca

18:00
FT Real Sociedad
3 - 1
 (2 - 1)
Deportivo Alaves

18:00
FT Real Betis
0 - 1
 (0 - 0)
Wolverhampton Wanderers

18:00
FT Barcelona
3 - 1
 (2 - 1)
Girona

18:00
FT Valencia
3 - 2
 (0 - 0)
FC Cartagena

18:00
FT Real Aviles
0 - 1
 (0 - 0)
Real Oviedo

18:30
FT Recreativo Huelva
0 - 1
 (0 - 0)
Real Betis II

19:00
FT UD Ibiza
1 - 2
 (1 - 0)
Mallorca

19:30
FT Algeciras
0 - 4
 (0 - 1)
Cadiz

20:00
FT Elche
0 - 2
 (0 - 1)
Real Zaragoza
Ireland - FAI Cup

15:00
AP red cardDrogheda United
1 - 1
 (1 - 0)
Derry City *

16:00
AET Fairview Rangers
0 - 3
 (0 - 0)
Finn Harps

19:30
FT Longford Town
5 - 0
 (1 - 0)
Bangor GGFC
Japan - J League
Standings >

11:00
FT Gamba Osaka
0 - 1
 (0 - 0)
Kashima Antlers

11:00
FT Sagan Tosu
3 - 3
 (3 - 1)
Cerezo Osaka
Korea - K-League
Standings >

11:00
FT Pohang Steelers
0 - 1
 (0 - 0)
Seoul
Malaysia - Premier League

09:45
FT Kelantan
2 - 1
 (0 - 0)
Skuad Projek

14:00
FT Negeri Sembilan
0 - 0
 (0 - 0)
PKNS
Malaysia - Super League
Standings >

14:00
FT Kuala Lumpur
1 - 1
 (1 - 1)
Selangor

14:00
FT Terengganu
5 - 0
 (3 - 0)
Perak

14:00
FT Petaling Jaya City
1 - 0
 (0 - 0)
Sabah
Mexico - Liga Mx
Standings >

22:00
FT Pachuca
4 - 0
 (0 - 0)
Leon

03:00
FT Guadalajara
1 - 2
 (0 - 1)
Atletico San Luis
Moldova - Divizia Nationala
Standings >

16:00
FT Floresti
0 - 1
 (0 - 0)
Dinamo-Auto
Montenegro - 1. CFL
Standings >

19:30
FT red cardPetrovac
0 - 1
 (0 - 0)
Mornar

19:30
FT Decic
2 - 0
 (2 - 0)
Zeta

19:30
FT Iskra Danilovgrad
2 - 0
 (0 - 0)
Jezero
Morocco - Botola Pro
Standings >

17:00
FT FAR Rabat
0 - 0
 (0 - 0)
Olympique Safi

19:15
FT red cardChabab Mohammedia
1 - 1
 (0 - 0)
Wydad Casablanca

21:30
FT Mouloudia Oujda
1 - 0
 (0 - 0)
Hassania Agadir

21:30
FT red cardIttihad Tanger
0 - 0
 (0 - 0)
Maghreb Fesred card
Paraguay - Primera Division
Standings >

23:30
FT Nacional Asuncion
1 - 1
 (0 - 1)
Guarani
Peru - Primera Division

17:00
FT Alianza Atletico
1 - 0
 (0 - 0)
Sport Huancayo

19:15
FT Ayacucho
1 - 2
 (0 - 0)
Sport Boys

21:30
FT Alianza Universidad
0 - 0
 (0 - 0)
Alianza Lima
Poland - Ekstraklasa
Standings >

14:00
FT Gornik Leczna
1 - 1
 (1 - 0)
Cracovia Krakow

16:30
FT Jagiellonia Bialystok
1 - 1
 (0 - 0)
Lechia Gdansk

19:00
FT Legia Warszawa
1 - 0
 (1 - 0)
Wisla Plock
Romania - Divizia A
Standings >

16:30
FT Voluntari
0 - 1
 (0 - 0)
Botosani

19:30
FT Academica Clinceni
1 - 2
 (0 - 0)
CFR Cluj
Russia - Premier League
Standings >

15:30
FT Khimki
1 - 3
 (1 - 1)
Zenit

18:00
FT Lokomotiv Moscow
3 - 1
 (0 - 1)
Arsenal Tulared card

18:00
FT Rubin Kazan
1 - 0
 (0 - 0)
Spartak Moscow
Russia - FNL
Standings >

15:00
FT Torpedo Moscow
3 - 1
 (1 - 1)
Spartak Vladikavkaz

16:00
FT Fakel
2 - 0
 (0 - 0)
Tom Tomskred card

16:00
FT Spartak Moscow II
2 - 1
 (1 - 0)
Yeniseyred card

16:00
FT Volgar Astrakhan
1 - 0
 (0 - 0)
Neftekhimik

17:00
FT Rotor Volgograd
0 - 0
 (0 - 0)
SKA Khabarovsk

17:00
FT Krasnodar II
1 - 1
 (1 - 1)
Tekstilshchik

18:00
FT red cardBaltika
1 - 1
 (1 - 1)
Orenburgred card
Scotland - League Cup

15:00
FT Dunfermline Athletic
4 - 1
 (3 - 0)
Stenhousemuir

15:00
FT Greenock Morton
2 - 1
 (0 - 0)
Clyde

15:00
FT Motherwell
2 - 0
 (1 - 0)
Annan Athletic

15:00
FT Arbroath
3 - 2
 (1 - 2)
Kelty Hearts

15:00
AP Hamilton Academical
2 - 2
 (0 - 2)
Albion Rovers

15:00
FT Dundee
5 - 2
 (3 - 0)
Forfar Athletic

15:00
FT Livingston
3 - 1
 (2 - 1)
Cowdenbeath

15:00
AP Raith Rovers
0 - 0
 (0 - 0)
Alloa Athletic

15:00
FT Kilmarnock
2 - 1
 (1 - 0)
Stranraer

15:00
FT Ross County
4 - 1
 (2 - 0)
Montrose

15:00
FT East Fife
2 - 3
 (2 - 2)
Elgin City

15:00
FT Queen of the South
4 - 1
 (2 - 0)
Airdrieonians

15:00
FT Stirling Albion
3 - 1
 (2 - 1)
Peterhead
Serbia - Super Liga
Standings >

17:55
FT Radnicki Nis
4 - 2
 (1 - 2)
Napredak

20:00
FT Crvena Zvezda
1 - 0
 (1 - 0)
Mladost Lucani
Slovakia - Fortuna Liga
Standings >

17:00
FT Ruzomberok
0 - 0
 (0 - 0)
Senica

17:00
FT Liptovsky Mikulas
1 - 4
 (0 - 1)
Slovan Bratislava
Slovenia - 1. SNL
Standings >

16:00
FT Bravo
0 - 0
 (0 - 0)
Aluminij

19:15
FT Koper
3 - 2
 (2 - 1)
Mura
Sweden - Allsvenskan
Standings >

14:00
FT Mjällby
0 - 2
 (0 - 0)
Malmö FF

16:30
FT Sirius
2 - 0
 (2 - 0)
Degerfors
Sweden - Superettan
Standings >

16:00
FT Landskrona
2 - 0
 (1 - 0)
GIF Sundsvall

16:00
FT red cardBrage
0 - 1
 (0 - 1)
Trelleborg
Switzerland - Swiss Super League
Standings >

17:00
FT Luzern
3 - 4
 (2 - 1)
Young Boys

19:30
FT Lausanne Sport
1 - 2
 (0 - 1)
St. Gallen
Ukraine - Premier League
Standings >

15:00
FT Veres
0 - 0
 (0 - 0)
Kolos Kovalivka

17:30
FT Shakhtar Donetsk
2 - 1
 (2 - 0)
Inhulets
Uruguay - Primera División
Standings >

19:00
FT Sud America
1 - 1
 (1 - 1)
Atletico Fenix

23:15
FT red cardTorque
0 - 2
 (0 - 0)
Cerrito
USA - Major League Soccer

20:37
FT Atlanta United
0 - 1
 (0 - 0)
Columbus Crew

01:07
FT Chicago Fire
1 - 2
 (0 - 1)
Toronto

01:07
FT Minnesota United
2 - 1
 (0 - 1)
Portland Timbers

01:37
FT Dallas
4 - 0
 (2 - 0)
LA Galaxy

01:37
FT Nashville SC
3 - 0
 (2 - 0)
Cincinnati

03:07
FT Real Salt Lake
3 - 0
 (2 - 0)
Colorado Rapids

03:07
FT red cardSJ Earthquakes
1 - 1
 (1 - 1)
Houston Dynamo
Venezuela - Primera Division
Standings >

22:00
FT Zamora Futbol Club
1 - 4
 (0 - 2)
Portuguesa

00:10
FT Caracas
2 - 1
 (0 - 1)
UCV